Размер шрифта:AAAAЦвет:ЦЦЦЦЦНастройки:Изображения: 
Настройки шрифта:
Выберите шрифт:
Arial
Times New Roman
Интервал между буквами (Кернинг):
Стандартный
Средний
Большой
Выбор цветовой схемы:
Черным по белому
Белым по черному
Темно-синим по голубому
Коричневым по бежевому
Зеленым по темно-коричневому
Закрыть панель
Обычная версия сайта
Размер шрифта:AAAAЦвет:ЦЦЦЦЦНастройки:Изображения: Обычная версия сайта
Настройки шрифта:
Выберите шрифт: Arial Times New Roman
Интервал между буквами (Кернинг): Стандартный Средний Большой
Выбор цветовой схемы:
Черным по белому
Белым по черному
Темно-синим по голубому
Коричневым по бежевому
Зеленым по темно-коричневому
Закрыть панель
Qo'ng'iroq vaqti
100016, Toshkent sh. Elbek ko`chasi, 61 yosh
Home \ Strukturaviy bo`linmalar

Strukturaviy bo`linmalar

Lavozim

Rahbarning ismi, familiyasi, otasinig ismi

Aloqa ma'lumotlarini

Arxiv ma`lumotlarini tayyorlash bo`limi boshlig`i

Strujanova Mariya Aleksandrovna

 

Innovatsiya texnologiyalari sexi boshlig`i

Pulatov Zoir Zohidovich

 

Qurilish ta`mirlash sexi boshlig`i

Shaharov Muhriddin Fahriddin o`g`li

 

Issiqlik, kompressor, muzlatish va gaz uskunalarini ta`mirlash va foydalanish sexi boshlig`i

Axunov Azizjon Yo'ldashevich

 

Elektr tarmoqlari va elektr uskunalaridan foydalanish va ta`mirlash sexi boshlig`i

Saidkarimov Sayitmurod Mirzayevich

 

Ma`muriy xo`jalik bo`limi boshlig`i

Zakirov Shuhrat Djabbarovich

 

Harbiylashtirilgan qo`riqlash bo`limi boshlig`i

Pazilov Dilmurod Kadirxonovich

 

Ikkilamchi metal chiqindilarni qayta ishlash sexi boshlig`i

Jumayev Bexzodjon Qaxramon o'g'li

 

Mehnatni mhofaza qilish, arof-muhitni muhofaza qilish va texnika xavfsizligi bo`limi boshlig`i

Atabayev Baxtiyor Axadovich

 

Transport sexi boshlig`i

Asatov Suxrob Axadovich

 

Fuqaro muhofazasi va favqulotda vaziyatlarda safarbarlikka tayyorlash bo`limi boshlig`i

Isayey Nodir Ilyos o'g'li

 

Metalkonstruksiya yig`ish sexi boshlig`i

Umurzoqov Farxod Murotali o`g`li

 

Samalyotni fyuzelaj yig`ish sexi boshlig`i

Mamaroziqov Farhodjon Mirzamaxmudovich

 

Reja va iqtisod bo`limi boshlig`i

Sarimsakov Rustam Raxmatullayevich

 

So'ngi yig`ish, tuzatish va nazorat sinovlari sexi boshlig`i

Mizyayev Sergey Vladimirovich

 

Ichki audit bo`limi boshlig`i

Reimbayev Behzod Muhtorovich

 

Bosh texnolog

Gagiyev Igor Nikolayevich

 

Moddiy-texnik ta`minot bo`limi boshlig`i

Zaitov Miryunus Yusupovich

 

Bosh xisobchi

Xolmurodov Asror Toliboyevich

 

Ishlab chiqarish ekspeditsion sexi boshlig`i

Toporov Yuriy Igoryevich

 

Transport va sinovli uchush sexi boshlig`i

Abdusamatov Muhiddin Allaberganovich

 

Rangli metallar, trubalarni payvandlash va bo`yoqlash sexi boshlig`i

Abdullayev Bahrom Fayzullayevich

 

Mayda detallarni mexanik yig`uv sexi boshlig`i

Abrarhodjaev Hodjiakbar Anvarovich

 

Qanotlarni yig`ish va bo`yash sexi boshlig`i

Safonov Pyotr Sergeyevich

 

Solip va stapil uskunalarini yig`ish sexi boshlig`i

Chinov Kamoliddin Yo'dashevich

 

Rezinotexnik mahsulotlari sexi boshlig`i

Medvedskiy Vladimir Mixaylovich

 

Shtamplangan ehtiyot qismlar va profillarni tayorlash sexi boshlig`i

Fayziyev Salih Sabirovich

 

Mexanik metizlar sexi boshlig`i

Xayrullayev Baxromjon Xayrulla o'g'li

 

Sota konstruksiyalari va mehanik yig`uv kompleksi boshlig`i

Tursunov Oybek Sultonovich

 

AKT bo`limi boshlig`i

Sherov Sherzod Shavkat o'g'li

 

Xavfsizlik, safarbarlik masalalari, favqulodda vaziyatlar va fuqaro muhofazasi bo'limi boshlig'i

Pernopasov Artut Anatoliyevich

 

Kapital qurilish bo'limi boshlig'i

Muhiddinov Abdulaziz Ilhomovich

 

Aksiyadorlar bilan korporativ aloqalar boshlig'i

Qurbonboev Behzod Hikmat o’gli

 

Investitsion loyihalarni istiqbolli ishlab chiqish va amalga oshirish xizmati rahbari

Erofeev Vladimir Alekseevich

 

Sifatni nazorat qilish, sertifikatlash va muvofiqlikni ta'minlash xizmati boshlig'i - bosh nazoratchi

Ismatov Baxtiyor Shakirovich

 

Xodimlarni boshqarish xizmati boshlig'i

Iskandarov Ilxom Ismailovich

 

Bosh metrolog

Ibragimov Maxmanazar Pirnazarovich

 

Bosh metallurg

Hayitov Jasur Akramovich

 

Bosh energetik

Jumayev Behzodjon Alisher o'g'li

 

Bosh konstruktor

Hamdamov O'tkir O'ktam o'g'li

 

Mehnatni tashkil etish va ish haqi bo'limi boshlig'i

Tadjibaev Eldorbek Jalilovich

 

Kansilariya

Abrarhodjaeva O'g'iloy Toshhodjayevna

 

Eksport va marketing bo'limi boshlig'i

Maxmudov Bohodir Muxammadganievich

 

Ishlab chiqarishni muvofiqlashtirish xizmati rahbari

Matrizaev Mirzobek Otaxonovich

 

Ichki savdo va reklama bo'limi

Maxkamov Ravshan Alimjonovich

 

Yuridik bo'lim boshlig'i

Hafizov Normurod Kuldashovich

 

Bosh mexanik

Abdumajidov Shuhrat Abdunabievich

 

Bosh direktor maslahatchisi

Volodin Gennadiy Gennadievich

 

Yoshlar ittifoqi etakchisi

Mavlyanova Mu`tabar Ahralhodjaevna

 

Kasaba uyushmasi raisi

Tashniyazov Nuritdin Mamadrahimovich...